Rudnická Rokle & SMX Racing team Rudník

SMX Racing team Rudník přeje všem hezké Vánoce, vše nejlepší v novém roce 2017 a jezdcům úspěšné závody bez zranění v další sezóně. Zvláštní poděkování patří zejména našim sponzorům.

V sobotu se odjel v Nové Pace sedmý a poslední závod SMS Motokrosu Pardubice. Představilo se na něm celkem sedm jezdců SMX Racing teamu Rudník. V kategorii do 125 ccm se na 1. místě umístil #71 Pavel Dvořáček po dvou vyhraných jízdách a suverénně tak zvítězil i v celkovém bodování seriálu.

Číst dál

V neděli 2.10. se jel na krásné trati v Lokti nad Ohří šestý a také poslední závod seriálu Mezinárodního mistrovství České republiky Buksa/Ados v Motokrossu. Náš jezdec SMX Racing teamu Rudník #71 Pavel Dvořáček se na něj kvalifikoval a ve třídě MX2 mezi 42 nejlepšími jezdci České republiky po pádech v obou jízdách dojel na 23. a 21. místě.

Číst dál

Tento víkend se konaly hned dva seriály závodů. V Dalečíně to byl osmý poslední závod seriálu Motolevel MX Cupu a v Úpici pátý a také poslední závod seriálu CAMS Cross Country. Všichni čtyři jezdci SMX Racing teamu Rudník, kteří se zúčastnili, skončili na stupních vítězů a tři z nich se ještě navíc stali celkovými vítězi své kategorie.

Číst dál

V sobotu 24. září se konal v Třemošnici poslední závod této sezóny seriálu Nova Motocross Cup. Tento seriál závodů se skládal z celkem devíti závodů. Na velmi dobře připravené trati se ho zúčastnilo šest jezdců SMX Racing teamu Rudník. Z nich na stupních vítězů stanuli Jaroslav Vopršal, Petr Matěna a Michal Plíhal.

Číst dál

Tento víkend se konaly tři seriály závodů. V Dalečíně se konal sedmý závod seriálu Motolevel MX Cup. V Trutnově to byl v pořadí také sedmý a předposlední závod SMS Motokrosu Pardubice a v neděli v Opatově u Svitav se jel šestý závod seriálu Mezinárodního mistrovství České republiky Buksa/Ados v Motokrossu.

Číst dál

V sobotu 10. září se konal v Klášterci nad Orlicí předposlední závod seriálu Nova Motocross Cup. Ve velmi horkém počasí se ho zúčastnili celkem tři jezdci SMX Racing teamu Rudník. V kategorii 21 - 32 let po druhém a třetím místě v jednotlivých jízdách vybojoval celkové 2. místo #28 Michal Plíhal a v seriálu poskočil na průběžné 5. místo.

Číst dál

Tento víkend se konaly hned čtyři seriály závodů. V Dolních Heřmanicích se konal šestý závod seriálu Motolevel MX Cup. V Trutnově to byl v pořadí již pátý závod Motokross Cupu. Liberec hostil čtvrtý závod seriálu CAMS Cross Country a ve Vranově u Brna se jel pátý závod seriálu Mezinárodního mistrovství České republiky Buksa/Ados v Motokrossu.

Číst dál

V sobotu 27. srpna se konal v Rudníku sedmý závod seriálu Nova Motocross Cup. V téměř tropickém počasí se ho zúčastnilo celkem pět domácích jezdců SMX Racing teamu Rudník, z nichž dva stanuli na pódiových místech. Velký dík patří také pořadatelům, kteří připravili trať na výtečnou a díky preciznímu kropení se téměř neprášilo.

Číst dál

V sobotu 20. srpna se konal v Žamberku šestý závod seriálu Nova Motocross Cup. Zúčastnili se ho pouze tři jezdci SMX Racing teamu Rudník. V kategorii 21 - 32 let po obou vyhraných jízdách vybojoval celkové 1. místo #28 Michal Plíhal a v seriálu poskočil na průběžné 6 místo. V kategorii Hobby 33 - 42 let skončil na celkovém 2. místě #225 Petr Matěna.

Číst dál

Víkendové akce konané na oslavu 50. výročí Rudnické Rokle se zúčastnilo celkem 12 domácích jezdců SMX Racing Teamu Rudník. Hned na úvod dostal všechny do varu světoznámý freestyle motokrosař Petr Kuchař, který předvedl své kaskaderské kousky, při kterých leckomu tuhla krev v žilách.

Číst dál

V sobotu a v neděli se se konaly hned dva seriály závodů. V Opatově u Svitav to byl v pořadí již pátý závod SMS Motokrosu Pardubice a v Ostravě v Mariánských Horách třetí závod seriálu CAMS Cross Country. SMX Racing team Rudník měl v průběhu tohoto víkendu na stupních vítězů čtyři jezdce, Pavla Dvořáčka, Tomáše Nývlta, Pavla Šmahela a Radima Nosska.

Číst dál

V neděli 26. června se konal v Žamberku pátý závod seriálu Nova Motocross Cup. Předvedlo se zde hned šest jezdců SMX Racing teamu Rudník, z nichž dva skončili na stupních vítězů, byl to Michal Plíhal a Tomáš Linek. Neděle byla náhradním termínem za závod, který byl zde 9.4. pro přívalové deště zrušen.

Číst dál

V sobotu 18. června se konaly hned dva seriály závodů. V Benátkách u Litomyšle to byl v pořadí již čtvrtý závod SMS Motokrosu Pardubice a v Dolním Bousově taktéž čtvrtý závod seriálu Motocross Cup. SMX Racing team Rudník měl na stupních vítězů hned dva jezdce, Tomáše Nývlta a Michala Plíhala.

Číst dál

V sobotu 11. června se v Městečku Trnávka odjel v pořadí již třetí závod SMS Motokrosu Pardubice. Tento závod se jel v náhradním termínu místo Ledče nad Sázavou. Na výborně připravené trati plné skoků za SMX Racing team Rudník bojovalo o cenné body celkem sedm našich jezdců.